W poniedziałek, 23. kwietnia 2018r. najmłodsi uczniowie naszej Szkoły odwiedzili gościnne mury Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach. Dzieci miały możliwość obejrzenia Szkoły od wewnątrz. Zobaczyły m. in. sale ćwiczeń na instrumentach, salę do rytmiki, salę kształcenia słuchu i salę prób. Zapoznały się z instrumentami, z którymi na co dzień nie mają styczności. Niewątpliwą atrakcją była próba gry na każdym z oglądanych instrumentów. Dzieci dowiedziały się także, jakie możliwości daje nauka w Szkole Muzycznej. Z wielkim zaciekawieniem wysłuchały wszystkich informacji dotyczących instrumentów i nauki w Szkole Muzycznej.

Może kiedyś zobaczymy kogoś z nich na wielkiej scenie artystycznej?