W piątek, 20.09.2019 r. w naszej Szkole odbyły się wybory przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Swoją kandydaturę zgłosiły: Zuzanna Dropia z klasy 7, Karolina Stępień z klasy 8 oraz Agata Toczyńska z klasy 8. Wybory zostały poprzedzone kampanią wyborczą kandydatek. Nad prawidłowością głosowania czuwały trzy komisje, które po przeliczeniu wszystkich głosów, podały wyniki wyborów.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020 została Agata Toczyńska, która skompletuje cały zarząd oraz poszczególne sekcje.

Agacie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy. Dziękujemy pozostałym kandydatkom za zaangażowanie, a wszystkim głosującym za wysoką frekwencję.