26 czerwca 2015 r. w sali gimnastycznej naszego Gimnazjum zebrali się uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne oraz pracownicy niepedagogiczni, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2014/2015.

Po wprowadzeniu sztandaru wszystkich powitała dyrektor szkoły Małgorzata Wolszczak, która następnie podsumowała w formie prezentacji  wyniki klasyfikacji za rok szkolny 2014/2015 oraz wyniki egzaminu gimnazjalnego.

Świadectwa z wyróżnieniem odebrali z rąk pani dyrektor i wychowawców ci, którzy uzyskali średnie 4,75 i wyżej – 21 osób. Specjalne podziękowania i listy gratulacyjne pani dyrektor wręczyła również ich Rodzicom.

Najlepsi absolwenci – średnia ocen 5,61

Marcin Tasak  kl. IIIa

Zuzanna Polesiak-Klepacz  kl. IIIb

Prymuski szkoły – średnia ocen 5,71

Agata Balcerzak kl. Ia

Anna Ośka kl. Ib

Słowa podziękowania za całoroczną pracę skierowała do uczniów, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych przedstawicielka Rady Rodziców p. Marianna Krawczyk.

Trzyletni pobyt w naszym Gimnazjum podsumowali również uczniowie klas trzecich, kierując gorące słowa podziękowania za lata współpracy nad kształtowaniem ich osobowości.