headerimg

Dyrektor

mgr Małgorzata Wolszczak – język polski

 

mgr Maria Aftyka

-

historia, język niemiecki

mgr Agnieszka Caban

-

logopeda

mgr Karina Delega

-

Pedagog, pedagog specjalny, doradca zawodowy,

mgr Natasza Dróżdż

-

edukacja wczesnoszkolna, terapeuta pedagogiczny

wychowawczyni kl. II

mgr Małgorzata Jaros

-

przyroda

mgr Marcin Kosiński

-

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

ks. mgr Dariusz Jasiński

-

religia

mgr Dariusz Kowalczyk

-

geografia, fizyka

mgr Zenobia Kowalska

-

religia

mgr Agnieszka Misiak-Sadowska

-

psycholog

mgr Luiza Nastula

-

plastyka, muzyka, biblioteka

wychowawczyni kl. IV

mgr Irena Pawluczuk

-

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

wychowawczyni kl. III

mgr Maria Czarnecka

-

język angielski, wychowawca świetlicy

mgr Anna Rybarczyk

-

wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy,
zajęcia rewalidacyjne

mgr Tomasz Słyk

-

informatyka, technika

mgr Róża Mierzińska

nauczyciel współorganizujący kształcenie, zajęcia rewalidacyjne 

mgr Agnieszka Stochmal

-

język polski, wiedza o społeczeństwie

wychowawczyni kl. V

mgr Agata Staromłyńska

-

język angielski

wychowawczyni kl. VIII

mgr Justyna Szymańska

-

nauczyciel współorganizujący kształcenie

mgr Grażyna Śmietanka

-

matematyka, zajęcia rewalidacyjne

wychowawczyni kl. VI

mgr Małgorzata Pulkowska

-

chemia, biologia, wychowanie do życia w rodzinie

wychowawczyni kl. VII

mgr Maria Ziemska

-

edukacja wczesnoszkolna,

wychowawczyni kl. I



Zespoły Samokształceniowe 2022/2023

Zespół edukacji wczesnoszkolnej
Maria Ziemska - przewodnicząca
Irena Pawluczuk
Natasza Dróżdż
Zenobia Kowalska
Justyna Szymańska
Róża Mierzińska
Maria Czarnecka

Zespół humanistyczny
Agnieszka Stochmal - przewodnicząca
Małgorzata Wolszczak
Agata Staromłyńska
Maria Aftyka
Maria Ziemska

Zespół matematyczno – przyrodniczy
Grażyna Śmietanka - przewodnicząca
Małgorzata Pulkowska
Małgorzata Jaros
Dariusz Kowalczyk
Tomasz Słyk

Zespół artystyczny
Luiza Nastula - przewodnicząca
Anna Rybarczyk
Agata Staromłyńska
Zenobia Kowalska
Maria Ziemska
Irena Pawluczuk

Zespół sportowo – rekreacyjny
Marcin Kosiński - przewodniczący
Anna Rybarczyk
Dariusz Kowalczyk
Ks Dariusz Jasiński

Zespół wychowawczy
Natasza Dróżdż - przewodnicząca
Irena Pawluczuk
Maria Ziemska
Grażyna Śmietanka
Małgorzata Pulkowska
Agata Staromłyńska
Luiza Nastula
Agnieszka Stochmal
Agnieszka Caban
Justyna Szymańska
Róża Mierzińska
Agnieszka Misiak - Sadowska
Karina Delega

Zespół do spraw promocji Szkoły
Tomasz Słyk – przewodniczący
Maria Ziemska
Marcin Kosiński

Related Articles

Copyright © 2022 by Publiczna Szkoła Podstawowa im. bp. Jana Chrapka w Świerżach Górnych
All Rights Reserved

Copyright © 2022 Free Joomla! 4 templates / Design by LTheme
Free Joomla templates by Ltheme