W drugim tygodniu nauki odbył się w naszej szkole kiermasz używanych podręczników. Trwał od 11 do 13 września 2013 r.   Celem tej akcji było ostateczne  skompletowanie książek przez osoby, które ich jeszcze nie zakupiły. Starsi sprzedawali używane podręczniki młodszym kolegom, dlatego na kiermaszu można było znaleźć najwięcej „artykułów” dla klas I, a najmniej dla klas III.

Zainteresowanych nie brakowało, ponieważ ceny były przystępne.  Nie można oczywiście zapomnieć o tych, dzięki którym mogliśmy się cieszyć kiermaszem. Opiekunkami tego przedsięwzięcia były dwie nauczycielki, p. Natasza Dróżdż oraz p. Karina Delega. Nie tylko Panie wykazały zaangażowanie. Uczennice z klasy IIa:  Kasia Krześniak i Julia Flakiewicz pomagały w sprzedaży podręczników. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego kiermaszu i liczymy, że w następnym roku też się taki odbędzie.

Marcin Tasak