I znów szkoła: klasówki, pytanie, pełny zakres ocen: od tych najgorszych po te najlepsze. Ale zauważmy też dobre strony: znajomi, których nie widzieliśmy ponad dwa miesiące, przerwy ciekawe zajęcia pozalekcyjne.

Rok szkolny 2013/2014 rozpoczął się 2 września. Po mszy spotkaliśmy się wszyscy na szkolnym parkingu. Pani Dyrektor Małgorzata Wolszczak serdecznie powitała nauczycieli, rodziców, pracowników niepedagogicznych szkoły oraz oczywiście nas – uczniów, a szczególnie pierwszoklasistów, których wychowawcami zostali p. Agnieszka Stochmal oraz p. Grzegorz Potent. Jak to zwykle bywa,  niektórzy powitali nowy rok szkolny z uśmiechem, inni, no cóż - ze smutkiem. My, starzy już bywalcy tej szkoły,  witamy PIERWSZAKÓW serdecznie i życzymy edukacyjnych sukcesów.

Jula i Kasia J