14 listopada 2013 r. w naszej szkole odbył się SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT. Wzięło w nim udział 5 uczestniczek. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.

W półfinale spotkały się Zuzanna Wolszczak (IIa) z Sylwią Purchałą (IIIa) i Dominika Pyrka (IIa) z Patrycją Zakrzewską (IIIb). W finale pocieszenia zagrały Sylwia Purchała i Patrycja Zakrzewska. W zaciętym meczu wygrała Sylwia. Wielki finał dotyczył niepokonanych jak do tej pory Zuzi i Dominiki i okazał się fantastycznym widowiskiem. Ostatecznie wygrała Zuzanna Wolszczak z IIa. Najlepsza trójka zawodniczek dostała pamiątkowe dyplomy i medale, a my życzymy dziewczętom sukcesów również poza murami naszej szkoły.

JACKOB :)