Jak zawsze przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole przygotowywane  są jasełka. Tak było i w tym roku. 20 grudnia 2014 r. obejrzeliśmy niezwykłe widowisko. Spektakl został wyreżyserowany przez ks. Sylwestra Kosiora z iście diabelskim zapałem. Uczniowie klasy II b w nietypowy sposób przedstawili nam krótką historię narodzin Jezusa. W konwencji „na wesoło” pokazali,  jak wszystko mogłyby wyglądać, gdyby wydarzenia miały miejsce w czasach nam współczesnych. Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Wolszczak, która  uświadomiła nam, że taki cud może się zdarzyć nawet w naszych czasach i musimy być na to przygotowani.

Dekoracje przygotowała p. Maria Czarnecka, a o oprawę muzyczną zadbała p. Jolanta Rutka.

Kasia i Jula