W środę 15 kwietnia 2015 r., podczas dnia otwartego, szóstoklasiści zapoznali się z ofertą edukacyjną naszego Gimnazjum. Poznali nauczycieli uczących w naszej placówce, zobaczyli poszczególne sale lekcyjne i ich wyposażenie oraz zaplecze sportowe. W formie prezentacji multimedialnej dziewczęta z kl. II a opowiedziały o możliwości własnego rozwoju w naszej szkole. Dziewczęta wspomniały nie tylko o zajęciach pozalekcyjnych, w czasie których można poszerzać swoją wiedzę, a także rozwijać pasje i zainteresowania, ale także o wycieczkach, dyskotekach i innych atrakcjach, jakie oferuje nasza szkoła.

Kolejnym punktem programu były warsztaty artystyczne, podczas których można było zrobić kartki okolicznościowe, zakładki do książek metodą decoupage, serduszka z wełny filcowej, a także popisać się umiejętnościami plastycznymi. Nie zabrakło także układów tanecznych i gier sportowych.

Było bardzo wesoło. Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym gronie we wrześniu.