Emocje związane z egzaminem gimnazjalnym już za nami. Do trzech dni wytężonego wysiłku umysłowego nasi trzecioklasiści przygotowywali się intensywnie przez cały rok szkolny.

Każdego dnia, zanim weszli do Sali, gdzie odbywał się egzamin, losowali numer  stolika, przy którym spędzali czas nad rozwiązaniem testu:

21 kwietnia 2015 r. /wtorek/ - z historii i wos-u oraz języka polskiego,
22 kwietnia 2015 r. /środa/ - z przedmiotów przyrodniczych /biologia, chemia, fizyka, geografia/ oraz matematyki,
23 kwietnia 2015 r. /czwartek/ - z języka obcego nowożytnego /j. angielski, j. niemiecki/ na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Prawdziwi „szczęściarze” losowali stolik z numerem 13 – tuż przed komisją nadzorującą przebieg egzaminu. Punktualnie o 9.00 zaczynała się pierwsza część egzaminu, a o 11.00 druga.

Wyniki poznamy 19 czerwca 2015 r.

Ostatnie chwile przed rozpoczęciem

Testy czekają na rozdanie

Gratulacje dla Patrycji, która wylosowała stolik z numerem 13

Jedni jeszcze losują, inni już pozują