W poniedziałek, 1. czerwca 2015 r. przyłączyliśmy się w naszej szkole do obchodów Międzynarodowego Dnia Dziecka. Zabawa zaczęła się od życzeń wyłącznie słonecznych dni wypełnionych radością i beztroską, które p. dyrektor skierowała do wszystkich uczniów.

Następnie wszyscy zostali zaproszeni do obejrzenia przedstawienia profilaktycznego „Ostatni przystanek” przygotowanego przez uczniów kl. IIIb. Po przedstawieniu przeszliśmy do wyboru pary najkulturalniejszych uczniów w szkole. Wynik głosowania nikogo nie zaskoczył – wygrali przedstawiciele kl. IIIa – Adrianna Gos i Rafał Kuśmierz.

W przerwie na młodzież czekała niespodzianka – pyszne lody od Rady Rodziców!

Kolejnym punktem programu była prezentacja projektów edukacyjnych. Tu oddaliśmy głos uczniom klas drugich. Największym uznaniem kolegów cieszył się projekt religijny „7 grzechów głównych”.

Po części edukacyjnej, nastąpiła bardziej rozrywkowa. Kilku zdolnych uczniów naszej szkoły wystąpiło na scenie, prezentując swoje talenty. Mogliśmy wysłuchać piękniej gry na gitarze, śpiewu, recytacji poezji własnej oraz podziwiać umiejętności żonglerskie piłką nożną.

Na koniec tego fantastycznego dnia udaliśmy się na boisko szkolne, by rozegrać mecz piłki siatkowej, gdzie naprzeciwko siebie stanęły drużyna uczniów i drużyna nauczycieli. Wspaniały doping uczniów przyczynił się do wygranej młodzieży wynikiem 25 : 17.

Dzień był pełen atrakcji.

Prezentacja kandydatów na najkulturalniejszego ucznia/najkulturalniejszą uczennicę w szkole

Prezentacja projektów edukacyjnych

Prezentacja talentów

Wszyscy utalentowani otrzymali gromkie brawa i drobne upominki