Uczniowie klas trzecich długo przygotowywali się do tego wydarzenia – bal gimnazjalny to ich ostatnia wspólna zabawa w tej szkole. 12 czerwca 2015 r. o godzinie 19.00 spotkaliśmy się w sali gimnastycznej – młodzież, ich Rodzice, pani Dyrektor, grono pedagogiczne, pracownicy niepedagogiczni i inni zaproszeni goście.

Dziewczęta wyglądały pięknie - wieczorowe sukienki, makijaże, fryzury; chłopcy również prezentowali się znakomicie w garniturach.

Po krótkich przemówieniach zabrzmiały pierwsze takty belgijki – integracyjnego tańca rozpoczynającego tegoroczną zabawę. Tuż po nim nastąpiła krótka sesja zdjęciowa i wreszcie wszyscy ruszyli na parkiet. Muzyka była fantastyczna. W międzyczasie pojawił się też okazały tort, którym wszyscy zostali poczęstowani przez Rodziców uczniów klas trzecich.

Organizatorzy spisali się na szóstkę. Dziękujemy!

Dziewczęta z kl. IIIa

Uczniowie kl. IIIb