W dzień imienin Andrzeja, 30 listopada 2015 r. na korytarzu szkolnym pojawiły się Wróżki: Sara, Weronika i Agnieszka, aby w czasie przerw przepowiedzieć przyszłość zainteresowanym gimnazjalistom.

Chociaż najpopularniejszą wróżbą andrzejkową jest lanie wosku, to w naszej szkole największym zainteresowaniem cieszyło się andrzejkowe serce z imionami dziewcząt. Chłopcy tłumnie ustawiali się w kolejce do wróżek, aby poznać imię przyszłej ukochanej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wróżba z kubeczkami, pod którymi ukryte były: moneta (symbol szybkiego wzbogacenia się), pierścionek (rychły ślub), zaś pusty kubek był symbolem pecha.