W środę, 16 grudnia 2015 r. uczniowie klas pierwszych przygotowali Jasełka dla Rodziców, którzy tego dnia przybyli do szkoły na spotkania z nauczycielami w ramach dnia otwartego. Wszyscy spotkali się w Sali gimnastycznej, gdzie przywitała Rodziców dyrektor Szkoły p. Małgorzata Wolszczak.

Program przygotowany pod kierunkiem ks. Sylwestra Kosiora oraz p. Jolanty Rutki, przeplatany pięknymi kolędami i pastorałkami, wprowadził wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój, a zarazem wywołał refleksję na temat szczególnego sposobu przeżywania świąt Bożego Narodzenia.

Dyrektor Szkoły złożyła na zakończenie Rodzicom serdeczne życzenia świąteczne, przede wszystkim wzajemnej życzliwości i rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole.