W piątek, 18 grudnia 2015 r., po raz kolejny już przyłączyliśmy się do organizacji spotkania wigilijnego mieszkańców Ziemi Kozienickiej, które odbyło się przed krytą pływalnią Delfin w Kozienicach. Po wspólnej modlitwie, przełamaniu się opłatkiem i złożeniu życzeń przez przedstawicieli władz miasta i powiatu, uczestnicy spotkania udali się na degustację potraw wigilijnych. Przy stoisku naszej szkoły mogli poczęstować się pierogami oraz barszczykiem. Kolędowanie przy szopce bożonarodzeniowej wprowadziło zebranych w niesamowity, świąteczny nastrój. Spotkanie poprowadził Wojtek Szymański z radomskiego Radia ESKA.

Licznie zgromadzeni uczestnicy spotkania wigilijnego przed stoiskiem naszej szkoły

W wydawanie potraw zaangażowali się nauczyciele oraz obsługa szkolnej kuchni