11. grudnia 2015 r. odbyły się rejonowe eliminacje XXIV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Uczestniczyli w nich uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasze Gimnazjum reprezentowała Weronika Kwiatkowska, która przygotowywała się pod opieką p. Anny Rybarczyk.

Weronika wykazała się największą wiedzą w gronie gimnazjalistów i będzie reprezentować tę grupę wiekową w eliminacjach okręgowych w Warszawie.

Gratulujemy sukcesu!

W mediach o sukcesie Weroniki:

Przed kolejnym etapem Weronika promowała zdrowy styl życia wśród gimnazjalistów…

… oraz dzieci z Świetlicy Środowiskowej:

Ulotki na temat zdrowego stylu życia zostały rozprowadzone wśród uczniów i nauczycieli.