Z okazji 225. rocznicy uchwalenia polskiej Konstytucji uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły zebrali się w sali gimnastycznej, aby uczcić to ważne wydarzenie. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu, zgromadzeni poznali okoliczności uchwalenia 3 maja 1791 roku ustawy regulującej ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Podsumowując uroczystość, dyrektor Szkoły Małgorzata Wolszczak nawiązała do majowych świąt: 1 Maja - Święta Pracy oraz 2 Maja - Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – dni wolnych od zajęć dydaktycznych.

Poczet Sztandarowy reprezentował naszą Szkołę w czasie powiatowych obchodów 225. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja