28 września 2017 r. odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, które poprzedziła kampania wyborcza.

To ważne wydarzenie na początku każdego roku szkolnego, które angażuje wszystkich uczniów. W tym roku, po raz pierwszy w wyborach uczestniczyli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, spełniając swój uczniowski obowiązek.

Na liście do głosowania znalazły się w kolejności alfabetycznej nazwiska kandydatów. W głosowaniu mogli brać udział uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Po zakończeniu wyborów Komisja Wyborcza podliczyła głosy i sporządziła protokół, z którego wynika, że do urny wrzucono 102 karty do głosowania, wszystkie głosy były ważne, frekwencja wyborcza wyniosła 100% (brawo!!!),  a wyniki przedstawiają się następująco: Maciej Balcerzak – 31 głosów, Kacper Czerwiński – 24, Julia Pawlik – 47.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018 została Julia Pawlik.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.