Kreatywni 21 to tytuł projektu, który został zgłoszony przez naszą Szkołę do konkursowej akcji Enea Akademia Talentów, dzięki której uzdolnieni uczniowie w kategorii Sztuka mogliby rozwijać swoje talenty, pasje i zainteresowania, otrzymując wsparcie w wysokości 10 000 zł.

Jury wysoko oceniło nasze pomysły – znaleźliśmy się w finałowej 10. szkół, które zawalczą o główną wygraną.

Zgodnie z Regulaminem pracujemy nad przygotowaniem prezentacji Projektu. Zadanie konkursowe polega na ukazaniu sposobu, w jaki Szkoła zamierza wykorzystać przyznany grant, by rozwijać talenty artystyczne naszych uczniów.

Zwycięzcami zostaną finaliści, którzy w głosowaniu internautów uzyskają największą liczbę głosów — maksymalnie nagrodzone zostaną 3 szkoły w tej kategorii.

Głosy będzie można oddawać od 18 grudnia 2017 r. do 7 stycznia 2018 r.
Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 10 stycznia 2018 roku.

Lista finalistów: