W poniedziałek 12 marca w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka odbyły się eliminacje powiatowe XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego. Uczestników oceniało trzyosobowe jury z Towarzystwa Kultury Teatralnej „Ziemia Radomska” w Radomiu, w składzie: p. Hanna Jaworska, prezes TKT p. Adolf Krzemiński oraz p. Marian Popis. Konkurs poprowadziła p. Małgorzata Koksa z KDK.

Naszą Szkołę reprezentowała uczennica klasy I Kinga Kotańska, która przygotowała się pod kierunkiem p. Ireny Pawluczuk. Decyzją jury Kinga otrzymała nominację do koncertu laureatów Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w maju w „Kuźni Artystycznej” w Radomiu. Brawo Kinga!