W środę, 21. marca 2018 r. niemal wszyscy uczniowie klasy VII i II gimnazjum włączyli się do zabawy zaproponowanej przez Samorząd Uczniowski oraz Liderów Profilaktyki i tego dnia ubrali się w sposób zabawny, wiosenny.

Obecni w szkole uczniowie, nauczyciele i pracownicy, w formie głosowania wybierali najciekawsze przebranie. Niekwestionowanym zwycięzcą został Adrian Obrębowski z kl. IIa. Nagrodę otrzymali również uczniowie kl. IIb,  którzy najliczniej włączyli się do zabawy a ich przebranie (szczególnie dziewcząt) tworzyło spójną całość i wymagało działania w grupie. Brawo za działanie zespołowe!!!

Dziękujemy również nauczycielom, którzy przyłączyli się do wspólnej zabawy i swoim strojem wyrazili radość z nadejścia wiosny.